rolikp86 Creative Commons License 2008.09.22 0 1 6

Engem néhányszor már megkukkantottak pucéran. Talán az egyik legkínosabb az első sorozásomon volt (merthogy költözés miatt kétszer is mehettem). Kitöltöttük a pszicho-teszteket, aztán jött az orvosi. 3-an voltunk egyszerre, mindenki alsógatyában. Én mentem elsőnek, két orvos ült egy íróasztal mögött, rám se néztek, csak mondta az egyik:

-Vetkőzzön! Nem értettem a dolgot, mert már alsógatyában voltam. Visszakérdeztem: -Teljesen?

-Persze. 

Hát jól van, nem vagyok szégyenlős, bár úgy tudtam, hogy már nem nézegetnek, így lekaptam a gatyát. Állok egy szál f@szban állok, mire felnéz az egyik:

-Hát maga mit csinál? Minek vetkőzött meztelenre? (Kiderült hogy megszokásból mondta a vetkőzést, nem látta hogy már leöltöztem).

-Na mindegy, hamár ilyen bátor, akkor azt is megnézzük. Maguk ketten is vetkőzzenek le, hamár így alakult...

Nem volt nagyon kínos, csak az egyikük gyilkolt le a szemével ott helyben, a másik srác, mint utólag mondta ő felkészült a pucérságra is. Amúgy "A" lett, de mivel tovább tanultam, így a dolog már tárgytalan lett.