Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 100569
Hmm...Jó, elismerem, hogy az elején jártam vele biztosítás nélkül, nem túl sokáig. De csak azért, mert nem ismertem a jogszabályokat pontosan. Az átiratásra 2 hét van, úgy gondoltam a biztosítás megkötésére is ennyi idő áll rendelkezésemre. Itt alaposan kiokosítottatok, hogy a vétel napjában éjfélig meg kell kötni,  és azonnal  meg is kötöttem. Motorral mentem le biztosítást kötni, nem a Mercivel, mert úgy megijedtem a ráfázás lehetőségétől. Műszaki nélkül pedig nem jártam vele egy percet sem. Amíg volt műszaki, az utolsó pillanatig használtam, mert kellett éppen. De utána garázsban volt, lázasan folytak rajta a szükséges javítások, cserék.  Szóval zavart. Laza vagyok, de ennyire azért nem.:) Annyi pénzt, és időt beleöltem, (ebben a hónapban 90 ezret) hogy sajnálnám, ha leugrana róla bármiért is a rendszám. Srác bejelentette műszakira, mikor már majdnem elkészült az autó, és ott kapott egy igazolást, hogy bemehet vele legálisan a vizsgabázisra. Csak oda, és akkor ment vele. Ez egy tuti gép lesz.
Előzmény: Calver_ (100522)