odourizing Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3818
"Szerintem egy kis többlet oxigénnel, meg egy jó katalizátorral jelentősen csökkenthető a szag"
+ oxogén kilőve, mert mint mondtam, turbó nincs az autón. Katalizátor meg szintén nincsen és nem is lesz, mert legutóbb, mikor azon gondolkoztam, hogy be kellene szerelni egyet, akkor tudtam meg, hogy 160 ezer Ft körül van ha jól emlékszem.
"Az elektronikától nem kell annyira félni mint amennyire néhányan lázítanak ellene. Egy 97-es TDI Vento-t hajtok 3 éve, ez alatt az idő alatt gyakorlatilag csak féktárcsát cseréltem, meg a feltétlen szükségeseket. (olaj, szűrők)."
Akkor te egy szerencsés ember vagy, hogy csak ennyit kellett javítanod az autón, mert én 1 éve vettem ezt a sz*rt és már majdnem 400 ezret költöttem rá, szinte mindent kicseréltem/kicseréltettem rajta és még mindig tud újat mutatni. De ez annak köszönhető, hogy már untam az ország egyik végétől a másikig furikázást és beleugrottam ebbe az autóba, jól bevásároltam vele. :-( Az autó jelenlegi piaci ára úgy 6-700 ezer körül van, de nekem már a duplájába került. :-( Ezt szeretném behozni az üzemanyagon. :D :-)))
Előzmény: petrov11 (3816)