tsaby83 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 7001
Szia niky05!
Örömmel olvastam a beszámolód a Prima Life Rehana-ról, mi is oda készülünk 15én, Egyiptommal kapcsolatban még "szűzek" vagyunk ez lesz az első. Féltem mi vár ránk, mennyire lesz leamortizálódva a szálloda, és a környéke, igaz azt olvastam kiesik a központoktól.
- Jól emlékszem Te írtad hogy vannak helyi járatú buszok is? Ezek közlekedésével kapcsolatban az idegenvezető segítséget nyújt? (Tunéziában nem sokat kaptunk magunk tapasztaltunk ki mindent - menetidő, jegyváltás stb)
- Azzal kapcsolatban hogy a szállodán belüli üzletekben milyen árak vannak hogy vélekedsz mit ajánlasz ez ügyben?
- A takarítók elvárták a baksist?
- Az érkezéssel kapcsolatban mi később fogunk odaérni mint ahogy Ti értetek a szállodába, akkor is várnak majd egy kisebb vacsorával?
- Gondolom hogy felvitték a holmitokat a baksist elvárták?!
- A palacsintát merre lehet majd fellelni, és a pita itt milyen?
- Ha nem kérünk Towel card-ot nem fogunk kapni törölközőt, vagy ez nem annyira fontos?
- A vízalatti fényképezőgép árára nem emlékszel véletlenül és filmet tartalmaz e vagy venni kell hozzá esetleg tudunk e vinni hozzá?
Azt hiszem most ezek jutottak eszembe, a válaszod előre is nagyon szépen köszönöm!!!

Üdvözlettel Ani
Előzmény: niky05 (6982)