deditke Creative Commons License 2008.09.07 0 0 83216
              Sziasztok, én még új vagyok itt, de régen olvasgatom a fórumot.             Szeretném megosztani veletek az én kis történetemet.             Több mint két éve kezdtem a lombik bébi programot a BMC-ben  az orvosom  W dr. A legelső beültetésem az fagyasztót bébik voltak mert kissé túl stimuláltak és  intenzívre kerültem  embólia gyanújával, hál ISTEN nem lett  baj, de ez miatt  egy hónapon át vérhígítót kellet kapnom, és a júliusi bébiket  szeptemberbe kaptam vissza. (  hozzá kell tennem ,hogy az első stimulálásomat  Wdr kezdte és Z dr fejezte be ) szóval  az első nem sikerült L . A második stimulálásom rendbe ment , de azt sem viseltem valami jól mint ki derült 27db petesejtet szívtak le , amiből  7db termékenyítetek meg amiből 2 db tettek vissza blasztociszta állapotba . L L pedig állítólag nagyobb esély volt rá.  Újra el kezdtem a programot  kis idő múlva és meg történt a harmadik  beültetés is ami persze nem sikerült sajnos. Minden vizsgálatot meg csináltam, amit lehet voltam  genetikai összeférhetőségen az Isten hegyi úton  , és át vittem a véremet a MÁV korházba innmunologiára  , semmit nem találta bár azon imádkoztam ,hogy találjanak már valamit  mert legalább foghatom valamire , de semmiL.  Most jelenleg a  4-dik lombik előtt állok ami fagyi bébi lesz, 1db 2 évest, és  két db 4 hónapos bébit tesznek vissza a jövő héten,   ( A harmadik beültetés után önkényesen elkezdtem szedni a mekformint napi 1000mg mert  meg láttam a kartonomon ,hogy PCO -s vagyok amit a doki szerint nem kell kezelni mert az nem befolyásolja a lombikot, de azért ki írattam vele a gyógyszert.) Nos ez az én kis történetem, és bocsi ha valakit fel tartottam de így most könnyebb  kicsit mert nagyok magam alatt vagyok mert  tudom, hogy ez sem fog sikerülni, valamiért ver az Isten. L L   Emily