Hamburger2 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 32914

Szervusz Éhesló!

 

Remélem, hogy a 1805-tel folytatott eszemecserénkből Neked is lejött már, hogy én nem a könnyű lövész-koncepciót akarom magasztalni, hanem a Dingo jelenlegi (Afg., Koszovó) használhatóságára szerettem volna felhívni a figyelmet.

 

Amikor a típusról írt cikket elküldtem az egyik HM-ben dolgozó kollégának, akkor barátilag azt javasolta, hogy az utolsó részt kicsit fogalmazzam át, különben "odafentről" nagyon csúnyán fognak rám nézni. Csak egy kicsit dolgoztam át. Az eredményt szerintem Magad is ismered. Még így sem voltam közkedvelt a véleményemmel, mert - ahogy Te is írtad - szinte eldöntött tény volt, hogy a lövészeket ezekkel a járgányokkal fogják felszerelni az orosz technika helyett. A további tények ismeretesek. :( Ha alaposabban olvasod a cikk befejező részét, akkor a sorok között ott bújkál, hogy a járgány arra a célra nem alkalmas, mint amire eredetileg szánták. (Nem harcjármű!) Viszont az is ott van benne, hogy mire is lenne alkalmas! 

 

A cikkemben leírtakért vállalom a felelősséget és továbbra sem tartom idejét múlt témának!

 

Üdv: Hamburger

Előzmény: Éhesló (32899)