R.S.C.A Creative Commons License 2008.08.28 0 0 3826
Kemény... főleg úgy, h. tegnap 10 emberrel tolták. Pár év múlva a belga bajnok kezd az 1. selejtezőkörben a fehérorosz/ciprusi/dán meg a harmadikban.. ?

A hétvégi meccsről: az első 20 perc minden várakozást felülmúlt, de szokás szerint 2-0 után kihagytuk a meccslabdát, magunkra húztuk az ellenfelet -> egyenlítés, a második félidőben pedig már nem sikerült újítani. Az igazsághoz hozzátartozik mondjuk, h. Vlcek megsérült, így Iakovenko volt az egyetlen csatár a 2. játékrészben. A Kortrijk ellen viszont már játszhat Bulykin, mesternégyes minimum.

Frutos-t a Boca hívja, miután megsérült az elsőszámú csatáruk, Martin Palermo. 1 év kölcsön ideális lenne szvsz.
Pareja - ahogy az várható volt - több csapat érdeklődését is felkeltette az olimpiai bajnoki cím után, az Espanyol akár 2 millió eurót is kifizetne az argentin játékjogáért, természetes HVH kiröhögte a spanyolokat, 5 milka alatt nem mehet.

Anderlecht - Gent 2-2(2-2)
Brüsszel, 24.297 néző, vezette: Nzolo
gólok: 07' Vlcek (1-0), 25' Gillet (2-0), 30' Ljubijankic (2-1), 44' Suler (2-2)
lapok: sárga: 87' Thompson, 90' Losada
piros: 70' Suler
RSCA: Zitka - Wasilewski, Juhász, Deschacht, Van Damme - Legear (83' Chatelle), Polak (86' Losada), Biglia, Gillet, Boussoufa - Vlcek (46' Iakovenko)