J Dagain Creative Commons License 2008.08.20 0 0 32553
Lehet itt romantikázni meg esélyt adni de minek. Ha szükség lenne a mi fajtánkra akkor nem élne meg a többi. Nem hagyom ,hogy 9 év múlva kivágjanak az utcára semmi nélkül. Ha nem biztonsági őr akkor hegeszteni megyek vissza. Ott legalább azonnal kivágják aki nem dolgozik ,nem százak nézik ahogy egy dolgozik. Nincs bennem harag, vagy sajnálkozás. Túl vagyok rajta. Nem vagyok ebbe való. Nem égetek fel megint mindent , családot ,gyereket, házat , hogy valami talán jó, talán nem összejöhessen. A leépítések dübörögnek tovább és Szolnokból nemsokára nem lesz más mint bemutató alegység akik azért lesznek ,hogy önigazolja magát a sok sok ezer léhűtő; Van hadsereg! Van kiképzés! Nincs már gyomrom hozzá! Ha futnom kell fogom magam és futok. Ha az akció kell irány a mecseki szellemek. Ilyen 35 éves szőröstalpú szakaszvezetőkből mint én van elég, és ezrek várják a bevonulást. Nyugodj meg ,jól meglesznek nélkülem.Azt sem vették észre ,hogy díszelgő lettem. Nem kell itt temetni. Nagyon pici alkatrész vagyok a gépezetben, nélkülem is működik.
Előzmény: Stylist (32550)