Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 32474
Szevasz Python!



Te akkora nagy szakértő vagy, (lehetek a barátod esetleg?) hogy azon csodálkozom, hogy a NATO nem kért fel téged valami titkos küldetés elvégzésére, vagy hogy a tagállamoknak átadhatnál abból a ''fene nagy'' ??!! tapasztalatodból. Csak éppen az a baj, hogy a NEVED nemigazán ismert azokon az embereken kívül, akiket sajátmagadról kialakított nimbuszoddal etetsz, eladod magad ,,messziről jött emberként" , merthogy sokan kajálják az ilyen magadfajta húúdekiképzett harcos tekintélyt és persze isszák szavaidat. Azért irományaidban van némi hézag ugyan, de lássuk be a beszélőkéddel egészen jól adod el magad. Te szinte már-már egy mítosz vagy. Érdekes mert a kollégáid, vagy az ex kollégáid, bocsánat, a te profizmusodról, hadműveleti területen elért rendkívüli tapasztalatodról, tudásodról, teljesítményeidről egészen másként vélekednek ám, ha tudnál róla.
De ezek nyílván csakis olyanok lehetnek, akik irigyek a nagyszerű és ízig-vérig profi
Pythonra. Egészen remek srác vagy ahogy így fényezgeted magadat, másokat pedig fikázol. Közel sem vagy te olyan ász ahogyan én hallottam barátom. Sajnálom J Dagain
nevű fórumozót és azokat akiket még etetsz, hogy ennyire megkejálják Python úr
profizmusát. Ha jól olvastam magánszektorban szeretnél tevékenykedni valami Contractor cégnél? Hát oda kösd fel a pizside szépöcsém, mert oda lehet hogy kevés lesz ám a beszélőkéd. Ott az arcon kívül mást is mutatni kell ám. Ha netalán tán
PSD-nek szeretnél szegődni. Én kb. 7,5 éve dolgozom PSD-ként és ott nemigen csípik a
szájharcos-nagyokosokat. Amennyire én ismerlek téged és a legendádat, te oda igen kevés leszel. Legalábbis a komoly cégekhez gyenge leszel. Az olvasók pedig legyenek szívesek ne hagyják becsapni magukat Python úr által. Hogy a matekra hivatkozzam,
osszák el kettővel (legalább) amit it összehord Python. He-he. Mi vagy te öreg valami Afghanisztáni veterán? Egy frászt, de akkor ne is add el annak magadat. Becsapsz, félrevezetsz, befolyásolsz embereket, közben pedig jópáran tudják ki is vagy te valójában. Ne játszd az ELITVETERÁNT. Mert nem vagy az!!! Nálad jobb és különb katonák leszereltek és elmentek az országból, őket sem síratta senki. Téged se fog.
Senki sem pótolhatatlan, még te sem!

Valmort
Előzmény: Python24 (32458)