szipalpeter Creative Commons License 2008.08.17 0 0 7769
Koszonom Nelli32, jobban en sem fogalmazhattam volna meg.
Ezen kivul a studioban meg van legalabb 10 ember, szoval ez egy masfajta intimitas. Erdekes, hogy ez is a bulvarsajto termeke, hogy a "fotos es a modell, viszonya." (Ezt csak azt hiszi el aki meg nem volt resze benne. Ez munka, mint minden mas. (Gyonyoru, sikerelmenyes, fantasztikus, de munka!)
Altalaban semmilyen, hiszen legtobbszor eloszor talalkoznak, vagy ha mar tobbszor dolgoztak egyutt, az mar haversag, de ennyi. Veluk konnyebb dolgozni, hiszen fel szavakbol ertik egymast. Vannak modelek, akikkel egy furcsa tanc alakul ki a munka soran, de az csak addig tart.
Egy jo model az szineszno dialogus nelkul. Atalakul, megjatsza, minden porcikaja sugarozza azt ahogy eppen ki kell neznie, de ez a munkaja, es ha engem mint fotost meggyoz, akkor megnyomom a gombot. Valaki egyszer mondta, hogy a fotosok voyeur-ok, hiszen egy lyukon keresztul neznek mindent. Hat ez valahol igaz is, de a lyukon keresztul egy millio dologra kell koncentralni. A vernek az agyban kell maradnia! Ez egy technikai sport!
Vannak modelek akikkel privat (oromkodos) munkakat csinalunk, szorakozasbol, de miutan ok ebbol elnek, ez inkabb barati szivesseg. Az indok legtobbszor, az hogy a model inspiral valamire, es ez egy ajandek az o reszukrol, szoval...
Aztan a masik, hogy ez olyan mint a munkahelyi kapcsolat, nem mindig egeszseges. Majdhogynem iratlan torveny, hogy "Hagyd beken a modeleket!" Egy jo reputaciot konnyel el lehet rontani, ha nem megfeleloen viselkedik az ember. Emlekszem egy nemet munka alatt egy egesz szappan opera alakult ki a hatterben, mert elmentem ebedelni az egyik lannyal. Csak beszelgettunk!
Persze van olyan, hogy valoban kolcsonos a dolog, es vezet valahova, akkor johet ARSZIONE kave dolga. Egyebkent, nagyon jo kepeket raktal fel. Ez nem "menedzserduma"! Legtobb lany nem szingli, van baratjuk, es foleg csak azert mert valaki puceron all a camera elott, es sejtetoen nez a lencsebe, az nem mindjart azt jelenti, hogy mindenre hajlando.
Csak ennyit szerettem volna mondani.
Udv, p
Előzmény: Nelli32 (7767)