Nelli32 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 7766
Köszönjük a szép képeket, én is örülök, hogy válaszra méltattad az itt folyó vitát. Nekem is túl habos és kissé félrevezető a cikk szövege, viszont nagyra értékelem a jó fotósokat, már csak azért is, mert néha van szerencsém egy-kettővel együtt dolgozni, ami nagy megtiszteltetés számomra.

Az utóbbi okból kifolyólag én is viccesnek tartom a "hogy lehet ezt kibírni dugás nélkül" c. felvetést. A fotózás kőkemény munka, ahol a fotós a háttérrel, a fényekkel, a gépével, a kompozícióval van elfoglalva, nem az erekciójával:)). A szexuális feszültség íve a fotós agyán, szemén, a gép lencséjén keresztül vezet a modell testéig, nem más útvonalon:)). A szexualitást a képbe kell belevinni, nem pedig kiélni. Ráadásul a fotósok nap mint nap látnak izgatóbbnál izgatóbb modelleket kihívó pózokban, erre is immunissá lehet válni elég rövid idő után. Mi több, én általában olyan fotósokkal találkoztam, akik boldog párkapcsolatban, házasságban élnek otthon, ami mellett eszükbe sem jut egy kis enyelgés munka közben. Mert ez munka, még a szerelemből, ingyen és bérmentve elkövetett művészkedés is az.
Előzmény: szipalpeter (7738)