Hamburger2 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 32151
Szervusz Éhesló! Már megvan a 25 évem. Már jan 01-én is megvolt. Azaz már mehettem volna a haderőátszervezés kapcsán is. Nem tettem és nem is kesergek rajta. Túl a negyedik X-emen nem lenne nehéz akár eü-okot is találni. Én viszont ht. vagyok. Apám is katona volt. Mióta az eszemet tudom, katona akartam lenni. (Tizenévesen voltak "eltévedt" gondolataim, de mindig visszatértem a gyökerekhez! :) Szerintem az is maradok, amíg hagyják. Vagy amíg ott nem hagyom a fogamat valahol én is! :) Hogy egyesek szemében szálka vagyok?! Legyek! Szokatlan a stílusom? Szokatlan a modorom? Merek gondolkozni? Merek beszélni? Naív ideaistaként komolyan veszem a "párbeszédet"? ;) Szerencsére nem vagyok vele egyedül. Én mindig látok magam körül olyanokat, akikből tudok erőt meríteni a "szélmalomharc"-hoz. Ráadásul tudnom kell, hogy DH-ként nem is biztos, hogy nekem van igazam! :) Engem nehéz eltántorítani - egyelőre! - ettől a pályától! Egy rozoga ladikon mindig van "izgalomra" ok én meg szeretem az izgalmat! :) Üdv: Hamburger
Előzmény: Éhesló (32147)