greensleves Creative Commons License 2008.08.14 0 0 62
Sziasztok!

Új vagyok, nemrég jelentkeztem be hozzátok.
én kamaszkorom óta szeretem a Kelly family zenéjét. viszonyításul mondom, hogy most 33 vagyok. :)
nemcsak én, hanem a lassan 3 éves fiam is imádja őket! nálunk nincs olyan nap hogy ne lenne hallgatva vagy nézve a zenekar.
kisfiamnak Patriknak most lesz szeptember 20-án a harmadik születésnapja. szeretném őt meglepni és kérném a Ti segítségeteket ebben!
egyetlen dvd-t tudtunk eddig szerezni a Kelly Familytől. a Tough road első lemezét, ezt egy kedves barátnőm szerezte meg nekünk. de sajnos azóta sem ő sem én nem tudtunk többre szert tenni.:(
egyedül nevelem a fiam ezért nem engedhetem meg hogy több ezer forintért vásároljak vagy rendeljek dvdket. de ha valaki lenne köztetek akinek lennének otthon Kelly family dvdk és lenne olyan jó hogy ezeket át tudná írni nekem nagyon megköszönném. fizetni mindössze jelképes, pár száz forintos árat tudok csak, meg - természetesen - üres lemezt én küldök.
kérlek segítsetek. nagy örömet szereznétek vele Patriknak, és ezáltal nekem is.
nekem otthon nincs net és sz.gép, de átlag kétnaponta járok netkávézóba. ha valaki tudna nekem segíteni, kérem jelezze a darkvampire@freemail.hu címre, és ott megbeszéljük a részleteket.
még egyszer kérem, aki tud segítsen.
köszönöm előre is és köszönöm hogy meghallgattatok.