Adam18 Creative Commons License 2008.08.11 0 0 25632

Sziasztok!

Na most már én is kipihentem a börze fáradalmait. Már 4-kor fent voltunk a Fecóval a börzén és 12-fél-1 tájékán jöttünk el. Igen csak elfáradtam a szinte 8 órán át tartó folyamatos rohangálás után... :) Sajna nem sok időm volt beszélgetni a fórumosokkal, pedig azért sok időt töltöttem a sátornál... Nagyon szuper börze volt, bár az elején még nagyon kevés volt árús és a portéka is, de végül szépen feltöltődött a börze. :D A Fecóval cochinok után rohangáltunk és kétségbe volt esve, hogy kevés a cochin, pedig itt mondtátok h cochin dömping lesz... :) Aztán az egyik percről a másikra találtunk rá a szebbnél szebb cochin jércékre, tyúkokra és ahogy a Fecó nemrég írta:12 db-ot össze is gyűjtött. ;) A börze melleti parkoló is rendesen megtelt, még jobban is, mint akármelyik börzén... :) Persze én se mentem haza üres kézzel, de sztem ezt néhány fórumos már megszokta... :D ;) Szerencsére mindent megtudtam szerezni, amire szükségem volt. Csak azt bántam nagyon, hogy a becsempészett növendék madaraimat nemtudtam eladni és vihettem haza őket... :( :S Majd csinálok képeket az új szerzeményeimről és hamarosan felteszem!

Fecó! Nem volt végül itthon balhé! ;-) Egy picit morgott a fater, de csak ennyi! :) A kis Brahmát elfelejtetted megnézni! :S Nálad mi újság? Üdv.