KaraSaraqan Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1461
"Ezt csakis te egyedül próbálod kiforgatni a leírtakból. "

nem csak nekem jött le így a lentebbi párbeszédből, ami Zea és Powa között zajlott :)

"tekintettel arra, hogy az állatok és növények is élőlények. Ugye nem kell, hogy folytassam a gondolatsort?"

ízlések és pofonok... de állattal talán még mindig jobb, mint guminővel. Habár szerencsére még egyikre sem kellett ráfanyalodnom :D

"A tárggyal eltévelyedés című dolog a te egyéni véleményed"

Annak titulálod, aminek akarod. A guminő akkor is csak egy lúzereknek való "segédeszköz". :D :D :D

"Ahhoz, hogy te bármit is megértsél a sátánizmus vegytiszta, torzításmentes és hatékony logikájából"

Naná, ha te mondod ;)

"Lehet persze szembemenni és köpködni LaVey-re és a sátánistákra, ezzel azonban maximum az éred el, hogy egy idő után senki sem fog írni ide"

Hát Bástya elvtársat már meg sem akarják átkozni?! ;) Egyébként a kritika mióta is köpködés? Az meg, hogy a táplálékállatommal hogy bánok, nagyban függ annak viselkedésétől is.

"Ha úgy gondolod, hogy téged a Balkéz Ösvénye érdekel"

Megbocsáss, de miből gondolod, hogy egydimenziós a világképem? Balkéz-jobbkéz... kösz, de nekem ez már akkor sem jött be, amikor anno a teozófiáról tanultam. A mágia, a világ sokszínű, nem kétpólusú. Nincs jobb- és balkezes ösvény, még ha egyesek ezt is állítják. Pont ahogy Jó és Gonosz sincs.

"akkor ne próbáld megérteni azt, ami nem a te utad"
Nem te fogod megszabni, mit értek meg és mit nem.

"csakis értelmetlen vitasorozatok keletkeznek, amiből senkinek semmi haszna sincs"
Ó, dehogyis értelmetlen. Nagyon sok kiderült eszmékről, nézetekről, személyekről, még ha a felületes szemlélők számára ez nem is feltétlen világos.
Előzmény: Abysslord (1460)