Gypsy56 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 4898
Mondtam én, hogy nem ? Talán olvass vissza. Lelkesedtem a Solo kinézetén, minőségén, stb.ÉN lettem lehurrogva.Amiket a Stihl hibáiról leírtam, igaz, de azért írtam, mert engem cseszegettek érte. Én is "valami fűkaszás biznicbe vagyok" úgy 7 éve.Azt is leírtam, nekem is Stihlek vannak. Nem 14, hanem négy.Azaz tulképpen 6, mert van 2db 350-es is.Hogy a szomszédod miért Stihleket vett, ahhozcsak némi köze van a minőségnek. Pl azért, mert Magyarországon hosszú ideig csak a Stihl volt kapható, ami valóban jó, és strapabíró.Ezért ezt ismerte meg, és nem kisérletező alkat. Egyre több fűkaszás cég próbálkpzik, mint én a Stihl helyett más gépekkel, mert a Stihl hazai szinte monopol helyzete miatt nagyon elszemtelenedtek. Egyébként a Stihl is érzi a veszélyt, mert lejjebb nyomta az alkatrész árait. A " műanyag hülyeségen" sem én lovagoltam, de engem pl bosszant, hogy a rezgésmentesítő tubus oldala (mert műanyag), egyszerűen kikopott lyukasra, mert kidörzsölte a hám műanyag lapja.Az egész úgy kezdődött, hogy jót mertem írni egy "NEM STIHL"-ről. Ez pedig már PR Marketing, nem gépminőség kérdés.De örülhet minden Stihl rajongó, mert az említett más gépek megjelenése miatt kezdenek visszavenni a nagy arcból, és kezdenek az árak visszacsúszni a reális FELÉ.Nekem nem a STIHL gépek minősége miatt lett elegem, hanem az alkatrész, és üzemelési költségeken folyó kaszálásukkal.Konkrétan a légszűrő, mert a "harmincezres" karburátorcsere miatt. Egy ilyen kis szar valami, mint a Stihl "Made in China" karburátora harminc rugóért. Ehh.Egy cigisdoboznyi papírszűrő 1400, amikor egy autó papírszűrője tízszer ekkora 1000-ért.
Előzmény: napalm. (4894)