MyaVall Creative Commons License 2008.06.30 0 0 1479
Szia Béla!

Köszönöm aranyos vagy :)
Lehet fazont - alakosat gyantázni, kicsi gyakorlat kell hozzá. Mármint úgy értem, hogy ne ezzel kezdjünk, de gondolom nem is volt szándék :)
Nem kell mindent bekenni. Létezik spatula is fából illetve műanyagból, meg még ki tudja miből. Vagy pedig olyan gyantapatront kell vásárolni, ami kifejezetten fazon gyantázására van kitalálva.

http://www.alveola.hu/80-14007.html

A honlapon ha megnézed a fotókat, pl. a mini, ill. a közepes görgőfejes kivitel is használható fazongyantázásra.
Azért raktam be őket, mert a kedvencem. Professionális termékeik vannak elsősorban, de gondolnak ránk amateur kozmetikusokra is persze. Mármint olyan értelemben, hogy a profess. dolgokat is bátran lehet használni otthon a megfelelő technikával.
Amúgy nézegesd a honlapon nyugodtan a kozmetikai szőrtelenítést, nem kell feltétlen az otthonit!!
Tényleg nyitok egy "gyantázót" és mindenkit legyantázok mostmár !!:):):)
Nem rossz ötlet, ugye?!Tényleg hmm. most ezen el is gondolkozom.

Majd még írok, csak nem akarok sokat, mert már kész teleregényeket gyártok, és nem beszélget akkor senki velem, ha hamar rámunás van :)


Üdv, szép estét!

Mya:)

Jahh, és a levél második felére sem válaszoltam, de ha nem baj már csak holnap, mert lejárt a munkaidőm és hazatiplizek gyors - bár a gyantatúlóra tetszik nagyon :)
Előzmény: Béla1007 (1478)