moon. Creative Commons License 2008.06.23 0 0 6670

Szabad itt reklamozni? En meg soha nem olvastam el a szabalyzatot. Na de szerintem miert ne reklamozzanak, ha en vagy masik ajanlunk szobat apartmant valahol mert mar jartunk, vagy mert valaki megkerte mondjunk mar neki szallas helyet, vagy hiszem azt aki megy montiba es idejar, minden alkalommal rakattint az apartman, szoba kiado, szervezett utazas montenegroba stb.

Minel tobbet irnak be annal jobb, azutan mi itt vagyunk elhiggyuk e nekik vagy sem, vagy megcafoljuk hiteleseguket, esetleg, hogy tul dragak vagy tul olcsoak.

Susanjos hirdetesre annyi az eszrevetelem, direktbe ott legalabb 4 euroval olcsobb, na de ha Robi igazi kozvetito kell neki keresnie. Szervezkedo az lehet kap egy ket vranacot, vagy prsutot a hirdetesert :-), habar ahogy ismerem lehet o fizet meg az antenna beallitasokkal , hacsak nem valami csinos asszonykaknal leanyzoknal allit be :-)))

Na amiert vegul is irtam, a beszurt link alapjan 286000 ft. ket fo 10 nap hercegnovi. Hotel , felpanzio. Ha egy szobaert 8 eurot fizetsz az kb 38000 ft, vagyis marad 248000 ft uzemanyagra, kajara , utvezetore.