Hamburger2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 29562

Szia Öreg Csóka!

 

Tisztában vagyok vele, hogy amit írtál, azt nem ellenem, hanem érted írtad. De azt azért tudnod kell, hogy én azon voltam a kimenetelem előtt, hogy mind a beosztottaim, mind én teljesen tisztában legyek azzal, hogy mit és miért és milyen körülmények között vállalok. Ez utóbbival természetesen nem lehet tökéletesen tisztában lenni és sok mindennel  csak a helyszínen szembesül az ember. Ugyanakkor biztosíthatlak, hogy ha valami nem tetszett, akkor annak hangot is adtunk az előírt formában - szolgálati úton. A malmok természetesen lassan őrölnek és a változások csak lassan értek be. Sok minden még a mai napig sem. Viszont sok minden, amiket akkor leírtunk, azóta megoldást talált. De ezzel is tisztában kell lenni, amikor kimegy oda az ember.

 

Ez a valuta dolog már Pythonnál is meglepett. A téma 2004-ben robbant ki először. Akkor nagy téma volt az "ős" fórumon is. Idén tavasszal az alkotmánybíróság határozatot hozott és azóta már a HM is nyilatkozott, hogy idén 12.31-ig mindenkinek meg kell kapnia visszamenőlegesen a különbözetet kamatostul! Perpilllanat ennek is örülni kell! Az egész eset egyébként engem is felháborított - már a kezdetén - de időközben meg kellett tanulnom, hogy a türelem rózsát terem! :)

 

Üdv: Hamburger

Előzmény: Princ of Carpatia (29544)