Kaktika Creative Commons License 2008.06.13 0 0 81308

Huhh...
Hát köszönöm, hogy azért mégis reagáltatok!

Szóval: az orvosom a János kórházban dolgozik (Dr.Kelemen Csaba). Egyelőre annyi történt velünk időendben, hogy:

1. uh-on találtak cisztát a petefészkemen (ez hála az égnek felszívódott - valszeg telítődik, kiürül folyamatosan).

2. hormonszint vizsgálat -és a fentiek - alapján gyanakszik az orvosom a PCO-ra.

3. Négy hónapon keresztül próbálkoztunk a Clostilbegyt mellett, de semmi eredmény. Persze gyakran figyelték uh-on a peteérést.

4. Közben párom volt andrológusnál: nála úgy tűnik, minden OK.

5. Szerdán átestem a HSG-n (amit az ellenségeimnek sem kívánok), de mikor előtte megkérdeztem a dokit, hogy ha ez rendben van, akkor mi a következő lépés, azt mondta: ha minden OK itt is, akkor jön a beültetés.

Bevallom, félek tőle. Nem tudok róla szinte semmit, csak amennyit hallok innen-onnan. Nem tudom,  tényleg nincs-e más megoldás, ha nincs, mi a menete, mennyiszer lehet így próbálkozni, mennyit támogat belőle az állam, stb.

Annyit még, hogy most azt mondta a doki: a HSG után most vadul dolgozzunk az ügyön, mert ha bármiféle lerakódás vagy vmi volt is a petevezetékben, azt ez a kontrasztanyag jól kimossa, sőt, tágítja is a petevezetéket. Hát épp az akcióidőszakban utazunk el kicsit nyaralni, úgyhogy próbálkozásban nem lesz hiba. Az orvosom egy hónap múlva várja a jelentkezésemet.

Egyelőre ennyit tudok!

Kérlek benneteket: segítsetek!

 

u.i.: türelmetlen vagyok, hogy több tízezer hozzászólást végigolvassak! Sorry! :)))