Hunyi3 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 19886
Hú! Pont tegnap voltam bent a voucherért és kérdezték, hogy mivel megyünk. (mert a neckermannál egyéni utazást foglaltunk)Mondtam, hogy repülővel! Kérdezték: Hogy hogy, Wizz air? Így olcsóbb? Mondtam, hogy igen így kb 25.000HUF-al olcsóbb, mert a reptéri illeték 21.000 Huf helyett kb 6.000 volt mindenemű adóval együtt(csomagdíj, üzemanyagpótdíj meg ilyenek). Erre azt mondták, hogy ez nem így van nem is olcsóbb... elkezték magyarázni:):D! Már 4en mondták az okosat, de végén cak kijött, hogy nekem van igazam..:DDDD! Aztán kérdeztem, hogy transzfert mennyiért biztosítanak! Mondták, hogy ez egyéni utazás, ezért nincs transzfer! ( a neckermannál azt mondták, hogy ott a helyszínen kell jelentkezni, nem kell semmit befizetni).Arra jutottam, hogy akkor megyünk taxival vagy busszal, bár ha a abusz nagyon messze áll meg,akkor marad a taxi!Következő: biztosítás:Kérdezték,l hogy miért nem kértünk? Mondtam, hogy: mert van olcsóbb is az OTP-nél, mert ott vagyunk:)! Ere elkeztek hablatyolni, hogy figyeljünk,oda, mert nem minden biztosítás érvényes Bulgáriába, kérdezzük meg az OTp-t! (már hónapokkal ezelőtt megkérdeztem és azt mondták, hogy a világ egész országába lehet biztosítást kérni!)Szóval kalandos volt..:)!
Előzmény: mammamija (19885)