Éhesló Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29364

Hamarabb vezettem HMW-t szerintem, mint itt bármelyiketek, ráadásul páncélozottat (1994-1995).

Kétségtelenül szokatlan és nem túlságosan ergonomikus járgány.

Nem toltam le vele senkit az útról, soha.

 

Arrafelé lőttek már szét családokat (nem egyet) mert túl gyorsan haladtak, vagy mert egyáltalán arra jártak.

Ez a video is ilyen szellemben készült: a törvényt és senkit sem tisztelő, bekábszerezett zombik terrorizálják a civileket. Később meghalnak, vagy maradandó pszichés károsodással térnek vissza semmit sem értő rokonaik közé egy olyan küldetésből ami hazugságok és ártatlanul kioltott életek tengerén vezetett át.

Ezért őlik őket a "győzelem" sokadik évfordulóját követően is megállíthatatlanul a világ minden részén, ahová mocskos lábukat betették.

Sorsuk ugyanaz lesz mint vietnámban: menekülnek majd és zsoldosaikat, ügynökeiket hátrahagyják koncnak, amikor elszáll az utolsó helikopter is.

Vigyázz te ne legyél köztük.....

 

Más, de ezzel összefüggő:

 

Sajnos egy magyar expediciós (intervenciós?) katona is meghalt, értelmetlenül. Emberként, tűzszerészként sajnálom őt, de haláláért alapvetően a hazai politikai és katonai elit (nem)viseli a felelősséget. Az áldozatok sorában ő a következő, aki életével fizetett egy független, szuverén ország csatlóssá zülléséért, a katonai tudás és szakma megsemmisítéséért, az idegen érdekek szolgálatába állásért.

Szégyen mindenkire, aki magyar katonák külföldre küldésében segédkezett!

 

Sajnos ma is aktuális a 48-as pont:

10. A' katonaság esküdjék meg az alkotmányra, magyar katonáinkat ne vigyék külföldre, a' külföldieket vigyék el tőlünk.

 

Éhesló

Előzmény: Kavics78 (29342)