szasszo Creative Commons License 2008.05.30 0 0 901
Csak megerősíteni tudom, amit Gabcsy ír - sőt, már a bemérésre sem muszáj elmenni (azzal ugyanis már eléggé benne leszel a "mókuskerékben"). Szerintem is amire pillanatnyilag a legnagyobb szükséged van, az egy olyan orvos, akiben maximálisan megbízol, akinek minden aggályodat és kérdésedet elmondhatod, és aki ezeket meg is válaszolja, és meghagyja neked a döntést, hozzá a neked szükséges időt. Solymosi dr. talán megfelel ezeknek a paramétereknek, de még számtalan másik rendelés és orvos van (nemcsak magán), szóval ne félj váltani, csak aztán légy elég bátor időt adni magadnak, és valóban saját döntést hozni. És ne aggodalmaskodj olyasmin előre - ha lehet- , amin nem kell: senki nem mondott és írt sehol arra utaló dolgot, hogy ne ülhetne, érinthetne az ember a kezelés után mások által is használt dolgokat! Különben is, gondolj bele: mi lenyel(t)ünk egy egész dózis izotópot, ami állítólag nem ártalmas a szervezetünkre - akkor mitől óvnánk olyan baromira a környezetünket?!
De ami miatt írok: Solymosi doktornak van a honlapján egy SOS kérdezési lehetőség - szerintem te SOS-helyzetben vagy, azonnal kérdezd meg tőle mindazt, ami a beméréssel kapcsolatban annyira aggaszt, hogy arra már megnyugodva menjél (nekem sürgősség nélkül is kb. két napon belül válaszolt az e-mailemre). És szép hétvégét!
Előzmény: maestus (899)