maestus Creative Commons License 2008.05.30 0 0 899

Szia Szasszo!

 

Teljesen jól érzékeled, totálisan pánikba vagyok esve...mondjuk pánikbeteg vagyok, így nem nehéz:)

Igen, azt hiszem így lesz, a bemérést elkezdem, Solymosival beszélek, de a homeótól elment a kedvem:( Minden ismerősöm leszólta, és én is félek attól, hogy feleslegesen beleölöm pénzemet/reményemet/időmet, és a végén kicsúszom az időből. Másfelől viszont továbbra is nyomaszt a radiojódos véglegesség gondolata. Hát, nem könnyű, de gondolom ezzel más is így van.

Bosszant, hogy nem tudok kit megkérdezni az aggályaimmal kapcsolatban.

Pl. Nem tudom, hogy nem árt-e a bemérés -ha ott valóban jódot adnak- abban az esetben, ha nincs beállítva a hormonom, vagyis totál túlműködök...

Aggaszt ez a mondat, hogy "akut gyulladás esetén a kezelést nem végezzük el". Nekem valamim mindig gyulladt. A honlap szerint a kezelés alapos vizsgálat előzi meg...hát, ez nem teljesen történt meg. Nagy Dezső csak annyi tmondott, hogy ha meg vagyok fázva, akkor az anyag a tüdőmben-arcomban levő trutyiban halmozódik fel, de hogy ez azért gáz-e ,mert akkor azok a szervek is roncsolódnak, vagy azért gáz, mert akkor kevesebb jut a pajzsmirigybe, azt nem tudom. Ja, a hólyaghurut sem okés, ami nekem szintén elég gyakori...Most meg még meg is vagyok fázva, remek...

A karanténnál sem tudom, de most tényleg, hogy ha leülök a gép elé, és utána párom is leül, a kezemmel-hátsó fertályommal összesugarazom-e a berendezést, vagy ennyire azért nem kell komolyanvenni a dolgot...

Tegnap tényleg nagyon mélyponton voltam, most már én is úgy vagyok, hogy ha a bemérést meg is csinálom, azzal még nem kötelezem el magam. Köszönöm, hogy megnyugtattál! Csak ne legyek rosszul...

Neked hogyhogy még mindig ilyen alacsony a tsh-d? a tünetek is megvannak? Téged hol kezeltek?

Előzmény: szasszo (898)