szasszo Creative Commons License 2008.05.30 0 0 897
Az én tájékoztatóm is lényegében azt tartalmazza, mint ami a konziliumon van fent, úgyhogy nincs értelme idemásolnom. Annyira kell még odafigyelni, hogy ezek csak bizonyos dózisig érvényesek (ha jól emlékszem, 550-et írtak felső határként), de nem tudom, hogy efölött már a bentfekvés jön-e. Mindenesetre ezek a szabályok egy kis szervezéssel teljesen jól betarthatók, ha pedig mégse megoldható, be is lehet feküdni pár napra. Nekem viszont a konziliumon említett jódszegény diétát nem mondták, igaz, a jódot már régóta kerültem, de tejet-tojást nem. Gondolom, talán ez azért olyan nagy eltérést nem okozott. Én egyébként kis, 150-es adagot kaptam, és az egyhónapos kontrollon a TSH-m ugyanúgy 0,009 volt, mint előzőleg. A régi kezelőorvosom ettől nem tűnik túl bizakodónak, az "izotópkezelős" orvos nem bocsátkozott jóslásba, Solymosi dr. meg azt írja, 6-8 hét után hat, de az alulműködés olykor csak évek múltán alakul ki (akkor meg vajon mitől?). Szóval velem még bármi lehet, az is, hogy meg kell ismételni - akkor tuti én is alul fogok működni. Úgy tűnik, senkinek nem egy olyan egyszerű dolog ez.
Előzmény: Szetka (896)