moon. Creative Commons License 2008.05.27 0 0 6297

Sutomorerol szervezkedő tud irni többet, ha majd lesz ideje :-). Jártam már ott de a strandon nem, az uton nagy a tömeg, jönnek északrol délről a Sozina alagutat veszik célba, szóval néha lépésben lehet haladni, ezenkivül Bár mellett még itt állnak meg a szerbiából érkező vonatok, taxi egymás hegyén hátán. A táj nagyon szép, a szállást nem tudom, sztem az nem csak helytől függő, mindent pozitivan kell nézni mint Chevy Chase az europai vakációban, mindent egybevetve biztosan tetszeni fog. Én általában nem elégszem meg a várossal a tengerrel, ha tehetem a környéket is bebarangolom érdekességek után kutatva. Érdemes felmenni a várromhoz, nagyon szép onnan a kilátás. Van aki azt mondja piszkos Sutomore, sztem a rendezetlenség azért még jellemző egész Montenegróra. Habár az idén néhány strandon ki lesz téve a kék zászló (az olyan mint a hoteleknek az öt csillag)

 

Plava zastavica će se ove godine vijoriti na Crvenoj plaži u Baru, bečićkoj “The Queen of Montenegro”, "Clubu Hotel Riviera" u Njivicama, te na ulcinjskim kupalištima “Toni Gril” i “Miami”, hercegnovskom “Yahting Club 32", na plažama “Porto" i "Cuba Libre" na Žanjicama, "Stevuzu" u uvali Dobreč, "Kalardovu" u Tivtu , budvanskom "Mogrenu 1", "Svetom Tomi" u Bečićima, “Paradizu" u Utjehi, "Tropicani" na Velikoj plaži i na ulcinjskom "Don Beachu".

 

Ezt is érdemes elolvasni

katt
Előzmény: szemerke (6296)