maestus Creative Commons License 2008.05.24 0 0 865
Hát, nem tudom, hogy sürget-e az idő:( 31 éves vagyok, és még nem szűltem. Lassan nem ártana ebben is gondolkodnom. Most azon rágom magam már napok óta, hogy ha bevállalnám az izotópot, és elsőre jól belőnék az adagot, akkor 1 év múlva próbálkozhatunk. Bár ezt sem tudom, mert dr. Solymosi honlapján 0,5 - 3 évet ír, irodalomtól függően, ami szerintem nem teljesen mindegy...Viszont, ez nekem olyan végelges dolognak tűnik, és valamiért képtelen vagyok elfogadni, hogy csak így lehet meggyógyítani a pajzsmirigyemet, hogy szétroncsolják. Arról nem is beszélve, ha utána alulműködök...Olyan rossz az a tudat, hogy az életem szerves része lesz az a tabletta. Ma ezen el is pityeredtem, hogy elegem van az állandó gyógyszerekből, ha megkérdeznék, mit vinnék magammal egy lakatlan szigetre, az első a gyógyszer lenne...
Meg azt sem értem, miért van, hogy amerikában elsőre radiojódoznak, és fél év után jöhet a gyerek, itthon meg elzárkóznak a dokik a "még nem szült" fiatal nők jódizotópos kezelésétől...
A homeótol meg azért félek, mert mi van, ha amiatt kicsúszom az időből? A propycilt szerintem jövő héten újra el kell kezdenem. Ha mellette elkezdem a homeót is, honnan fogom tudni, hogy az hat-e, vagy a propycil? Ha megint kivárom az x időt, és elhagyom a gyógyszert, akkor már ki tudja, belefér-e a radiojódos várakozási idő...Meg azt sem tudom, a Propycilt meddig lehet szedni? mert én már szedtem 2003 nyártól -2005 őszig, aztán 2006 tavasztól 2008 februárig...
Jaj, szóval most csak kattogok és kattogok:(
Bocs a hosszú agyalásért.
Előzmény: szasszo (860)