szasszo Creative Commons License 2008.05.23 0 0 860

Maestus! Egy jó ideje böngészem azokat a fórumokat, ahol most te is keresgélsz, de nem találkoztam egyetlen olyan sikertörténettel sem, amikor valaki természet- vagy alternatív gyógyászati kezeléssel gyógyult volna ki a túlműködéséből, pedig engem is érdekelt volna. Ez persze nem jelenti azt, hogy nincs is ilyen. Szerintem megpróbálhatnád felvenni a kapcsolatot a cikk írójával, hogy mi az eset további folytatása (hisz ő nagyjából egy fél év történetét írja le - félévekre én a gyógyszertől is "meggyógyultam" vagy négyszer..., az lenne az érdekes, hogy utána mi lett az illetővel). Ha számodra meggyőző, esetleg be is jelentkezhetsz hozzá, vagy máshoz, ha találsz megbízható szakembert. Ha az egész érdekel és izgat (márpedig úgy tűnik), szerintem olyan sokat nem veszíthetsz vele, ha kipróbálod (feltéve, ha valami miatt nem sürget az idő), de persze ésszel és felelősséggel, az orvosi kontrollt sem elhagyva. Ez persze csak vélemény, biztos jobb lenne konkrét tapasztalatra hagyatkozni. Talán homeopátiás fórumokon talász ilyet.

Előzmény: maestus (854)