laci-ka Creative Commons License 2008.05.16 0 0 5900
Nem.Nem szolgáltam olyan sok helyen..Viszont akkortájt szokás volt a kiképzési időszakot jó messze a lakhelyedtől tenni.Így fordult az elő,hogy én Gk-sként aszalón voltam kiképzésen majd városföldön töltöttem a maradák soridőmet.Tehát egy hónap Aszaló,17 hónap sor+42nap "ráhúzás".Így jött ki a 19 hónap cumi.Tudni kell azt is,hogy a kis létszámok miatt nem voltak csak névleges beosztások.Én az aggregátorok mellett még URH-t és relét is kezeltem.Sőt végső esetben grafikonon cső előtt is ültem.És persze a kezelők is tudták kezelni az áramfejlesztőt.Ma ka.-ként még az utolsók egyikeként még mindig az" RT"-nél vagyok.A munkám során bejáratos vagyok a még működő alakulatokhoz is.Viszont gyakori volt abban az időben,hogy egy sorbaka több laktanyában töltötte le az idejét.Valaki itt kérdezte,hogy mi az optimális mérőhely.Természetesen a síkvidék.Vföld talán a legjobb poziciójú laktanya volt.Földrajzi adottságainál fogva.A félegyházáról kecskemétre tartó gyorsvonatra a hüjébb kezelő bizony rávezette a vadászokat.:))(ez nem vicc).
Előzmény: ashura (5880)