Andi171 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 50855

Jó napot, hölgyek!

 

Először is mielőbbi javulást kívánok mindenkinek, nagyon sajnálom, Szedit, ami történt, vigyázz magadra. Hajni, az én nyakamon is van egy seb, igaz, oldalt, de szinte már alig lehet észrevenni, pedig kétszer vágták fel féléves eltéréssel, egyszer, amikor bevasalták az állkapcsomat, aztán amikor kiszedték. Ezeket a ráncba vágják, és nem olyan feltűnőek. Mondjuk engem az zavar inkább, hogy az arcom formája is más lett a baleset miatt, nálad ez szerencsére nincs.

 

Mi nem is tudom, honnan érkezünk, ez az uram reszortja, régebben, amikor én navigáltam idegen helyeken, mindig eltévedtünk. És mindig újra és újra hitt nekem. Most a PDA-ja navigálja. Majd jövünk egyszercsak  :-)

Jolimama és Zsebib-Éva telefonszáma is megvan.

 

És persze megint nagyon szép dolgokat láttam, amíg csak olvastalak Benneteket csöndben.

 

Megvettem a tiszta új fonalamat a szalaghorgoláshoz (880,- !!, azt hittem, szívinfarktust kapok az üzletben, eddig csak a turkálóban vettem horgolófonalat, de azt már elhasználtam kis szütyőhöz), remélem, kicsit nekem is megvilágosulnak szombaton a pókok rejtelmei  :-)