kurdilaci Creative Commons License 2008.05.12 0 0 5535

A csúzlit csak poénnak szántam/bár tényleg van/,nem vagyok egyáltalán harapós természetű,s tőlem növénybarát látogató még nemigen távozott üres kézzel,lopni sem kell,mert odaadom szivesen,ha valamiből több példány van.Nem felejtem el azt sem,hogy annó én is kiloptam a szegedi füvészkert üvegházából 60 darab kaktuszsarjat,az ottani nagyon kedves nénike cinkos ,hallgatólagos beleegyezésével,s mivel szatyrom nem volt,ezért az ingem alá,a derekam köré pakoltam a szúrós szerzeményeket.Ebből lett az első kaktuszgyűjteményem.Most már be merem vallani,mert harminc évvel ezelőtt,főiskolás koromban történt,s azóta már biztosan elévült ez a "bűncselekmény":-))De a kertemben álló,legszebb,kék színű ezüstfenyő se kimondottan becsületes úton került hozzám,ő nagyon jól érzi magát nálam,míg a drága pénzért vásárolt többi fenyőm egytől-egyig kipusztult.A fotóimon látható hatalmas fenyők gádorosi szaporításból származnak,azok természetesen kedvelik a hazai klímát.Küldök néhány virágzó citrusképet/óriáscitrom,narancs,tahiti mandarin,kalamondin /valamint a kert madártávlatból.

Előzmény: petya71 (5519)