R.S.C.A Creative Commons License 2008.05.11 0 0 3792

Az sem rossz, bár bíztam benne, h. egy Saab-ot v. egy ilyet sikerült beújítanod :)

 

mariborújautója

 

Kicsit szenvedve ugyan, de nyertünk tegnap, ismét a Vlcek-Van Damme páros villogott, így megvan a 2. hely, BL 2. selejtezőkör.

 

Jövő vasárnap 16:30-tól kupadöntő, de előtte szerdán egy barátságos az Eupen ellen. Végül május 21-én Wolvertem-RSCA. Ezután 1 hónap szabadságot kapnak a játékosok, június 23-án kezdődnek újra az edzések.

 

Az igazolásokról: Kapusposzton jók vagyunk, Zitka-Schollen-Proto-Bruzzese, valszeg Silvionak távoznia kell. A védelem jobb oldala mindenképp erősítésre szorul, Wasyl idén 25 meccsen 13 sárgát kapott, egy Van Damme típusú DR jöhetne. Középen ok, ugye ide érkezett már Kruiswijk, Juhász mellé tökéletes lesz, a kispadra pedig zsír a Pareja-De Man duó. Bal oldalt sincs gond, Jelle tavasszal Bouss mellett a csapat legjobbja volt, Olli pedig néha játszhat középen.

Jobbszélső. Gillet nem az igazi, középen hasznosabb, Chatelle sokat sérült, Legear nem tud beadni, talán Losada jelentheti a megoldást. A Biglia-Polak duó megbonthatatlan, bár lehet Lucast elviszi egy Depor szintű csapat. Ekkor jöhet GG :) Balszélen Bouss brillírozott, nyáron jön erre a posztra Lamah a Roda-ból + itt van a jó öreg Bartje is, ez is megoldva. Elöl a Vlcek-Frutos duó jól teljesített az elmúlt pár fordulóban, de Suarez mellett mindenképp kell még 1 csatár. Pieroni meg mehet vissza Franciaföldre.

 

R. AEC. Mons-R.S.C. Anderlecht 1-2(0-1)

Mons, vezette: Wouters

gólok: 34' Vlcek (0-1), 59' Van Damme (0-2), 90' Dalmat (1-2)

lapok: sárga: 24' Biglia, 45' Dahmane, 56' Dalmat, 58' Duarte, 65' Ragued, 72' Van Damme, 82' Hassan

           piros: 89' Brahami

RSCA: Zitka - Pareja, Juhász, Deschacht, Van Damme - Gillet, Biglia, Polak, Boussoufa (86' Goor) - Vlcek (70' Hassan), Frutos (79' Pieroni)

 

R.S.C. Anderlecht-Club Brugge K.V. 2-0(2-0)

Brüsszel, 25.692 néző, vezette: Verbist

gólok: 17' Vlcek (1-0), 31' Van Damme (2-0)

lapok: sárga: 10' Wasilewski, 23' Sterchele, 29' Blondel, 53' Priske, 54' Simaeys, 66' Sonck, 80' Englebert

           piros: 27' Geraerts

RSCA: Zitka - Wasilewski (46' Hassan), Juhász, Deschacht, Van Damme - Gillet, Biglia, Polak, Boussoufa (89' Goor) - Vlcek (77' Legear), Frutos

 

 

 

 

Előzmény: maribor (3791)