Törölt nick Creative Commons License 2008.05.07 0 0 130
Hát, szerintem a saját tapasztalatnál, mikor az ember a sajátját építi és közben körüljárja a témát (olyan alaposan, mint te:)) annak van helye itt...
Tudom, hogy nagyon kicsi ez a lakás, sajnos egyszerűen többre nem futotta volna most , vagyis de, de inkább most nem vállaltam sokat, mert 10 évnél tovább úgysem akarok itt maradni. Nem is gondoltam volna, hogy ilyenkor hátrány, ha csak zuhanyzó van, én a használt lakásokat eleve úgy néztem, hogy na, szétszedéssel kezdenék, kád helyett zuhany kell nekem. Nem fürödtem kádban 4 éve és nem is hiányzik...
Az ággyal nekem is gondom volt, én szeretnék az egyik telifalra beépített szekrényt, ágyat mindenképpen sarokba tenném (most is így van) és ággyal szemben gondoltam egy komódot, fölé pedig a falra egy tv-t. Úgyhogy most kifejezetten utálom, hogy ilyen ablak van bent, ami olyan, mint egy teraszajtó...
Én is sokalltam a közlekedővel elvesztett értékes teret, bár felmerült bennem, hogy esetleg nagyon zárt és rossz érzetű lenne anélkül...
Múltkor jártam épp egy ilyen tagolású, ekoora lakásban, nem volt olyan vészes, ott apuka-anyuka-kisbaba lakott.
A cserét megkérdezem, hogy lehetne-e, bár sejtem, hogy nem, mert a lefolyó-vízkiállások helye adott, mintha a terven nagyobb rész lenne rajzolva a fürdőszoba mögött... bár jobban belegondolva a csere esetén a telifalas tolóajtós szekrényem megbukott.
10 év múlva kertesbe szeretnék költözni, addigra a lányom pont kijárja az általánost (ami ettől a lakástól kb 2 perc séta) és onnan kezdve ígyis-úgyis buszozni kéne a másik suliba, úgyhogy akkor kimegyünk egy szomszédos településre, ami erdős és most olcsó a telek, úgyhogy még az is lehet, hogy egy telekvételbe beleugrom párhuzamosan, úgyhogy valami telekvásárlásos topikot is kell keressek :)) jó ez az index, mindenhol mindenre lehet segítséget és infot találni.
Előzmény: Axióma (129)