R.S.C.A Creative Commons License 2008.04.29 0 0 3779

Szombat este egészen a 81. percig úgy tűnt, bukjuk a 2. helyet, de jött egy álomszerű 8 perc, és végül fölényes győzelmet arattunk. A bajnokság 17. helyezettje ellen, hazai pályán :) Kellett a bírók segítsége is, Frutos az első góljánál kezezett, a másodiknál pedig a lesről induló Legear-tól kapta a labdát. Ez van, a GBA elleni meccseken kb. 3 büntetőt nem kaptunk meg, néha lehet szerencsénk... Blondel (Brühhe) rögtön lenyilatkozta, h. reméli semleges bírók lesznek a szombati derbyn. lol.

Végre pont kerül a Suarez-ügy végére, 1.2 millió euróért érkezik nyáron. Nem sok mindent lehet róla tudni, állítólag nagy tehetség. Ami biztos, h. 19 éves és csatár.

Akin-t a Trabzonspor és a Karlsruhe vinné, Boussoufa viszont a héten aláírhatja új, 2012-ig érvényes szerződését.

Köv. szezontól Hasi lesz a másodedző, ami azt is jelentheti, h. Jacobs marad még 2 évig.

Az idei szezonban eddig 32 bajnoki, 6 kupa, 12 UEFA/BL + 1 Szuperkupa meccset játszott a csapat (=51), amivel magasan vezetjük a belga rangsort. A Club pl. 14-el kevesebbet játszott. A legtöbbször Juhász (57!!!!, gondolom ebben benne vannak a válogatott meccsek is) lépett pályára, őt Hassan (51), Goor és Wasyl (48-48) követi.

R.S.C. Anderlecht-K. St.-Truidense V.V. 4-1(0-1)

Brüsszel, 24.319 néző, vezette: Pots

gólok: 08' Coulibaly (0-1), 81' Frutos (1-1), 83' Boussoufa (2-1), 85' Frutos (3-1), 86' Frutos (4-1)

lapok: sárga: 32' Peeters, 60' Peeters, 74' Polak

piros: 60' Peeters

RSCA: Zitka - Wasilewski, Juhász, Deschacht, Goor (68' Iakovenko) - Gillet (78' Pieroni), Biglia, Polak, Boussoufa - Vlcek (57' Legear), Frutos