mammamija Creative Commons License 2008.04.24 0 0 17550

Drága magzattyaim:))

Látom mindenki utazási lázban ég!!! és a lista is szépen gyarapodik!!! Aranyosak vagytok hogy frissítettétek!!!

Pet Shop!

 

Írtam a kantavar-nak - várom az ajánlatukat - és képzeld el a honlapjukon már VANNAK bulgáriai ajánlatok - nem is rosszak - bár messze távol állnak a tavalyi 12 euro/éjcaka ártól sajnos, de messze nem drágák (csak a barátnémnak cinkes a dolog a hülye ablakai miatt, amelyekért 300ezret fog fizetni - nem normális! olcsóbb lett volna, ha Pesten rendeli meg őket:(

 

Nálam félig kész a bejárati ajtó:)) - a mesterember sokadszorra "felejti el" a megbeszélt határidőt - viszont egy másik mesterember rábeszélt a fürdőszoba generálozására:)) - monnyuk ráférne! - szóval belevágok abba is - egyetlen előnye, hogy akkor nem kell naponta takarítani ha szétverik a lakást:))))

 

Szetka tündér! (és még valaki)

 

Köszönöm az iwiw-es meghívó felajánlását - kaptam egyet egy számomra tök ismeretlen leányzótól - olvassa a topikot is - meg is köszöntem neki annak rendje-módja szerint.

 

Ma azzal kezdtem a napot, hogy visszaolvasás közben beleborítottam 1 bögre kávét a klaviatúrába! - de műxik, ahogy látom:)))