kkmd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 2762

A Betaloc az valóban lassítja a pulzusom, de viszont a kocogásnál egy darabig doppingol, majd fékez. Nem engedi a szivet dolgozni, de először sokkal jobban bírom. Ezt onnan tudom, hogy amióta szedem, a gyógyszercsere utáni érzéseimben kutakodom.

Én is ugyanígy jártam vele. Ha sportolni akarsz vagy váltani kellene, vagy a kocogás tempóján lassítani. Kardiológust kérdezd meg mindenképpen.

 

Az aggaszt, hogy amióta ismét vizesedem a vérnyomásom is lassan csúszik felfelé.

 

Ez nem valami jó, lehet, hogy egy nefrológust sem ártana felkeresni. Apropó.Labor vizsgálaton voltál? Itt az ionok, vesefunkciós paraméterek ( albumin, fehérje, kreatinin, húgysav) az érdekesek. Vizelethajtót ne hagyd abba, az Amilorid K spóroló, nem kell mellé kálium pótlás.

 

Mi volt a szív UH eredménye? (diagnózis, szóbeli értékelés) Mert ezek csak számok, a kardiológus véleménye a lényeges.

Üdv.

kkmd

 

PS: ha rendes orvosi tanácsra vágy, megpróbálhatod a hazipatika.com-on az orvoskeresőt. Oda szépen összedetten írd le az eddigieket, szerintem többre mégy velük, mint velünk laikusokkal.

Előzmény: abdhulbin (2760)