Tiffany2006 Creative Commons License 2008.04.20 0 0 451
Szia! Bocsánat én nem mondtam senkinek hogy ne válassza az LTL-t, de nem kell lehúzni az olcsóbb megoldásokat sem, mivel nincs mindenki olyan anyagi körülmények között, még akkor sem ha nem dohányzik, vagy nem internetezik. Ha pedig ez itt a reklám helye, hát itt vagyok, elnézést mindenkitől, akit zavarok. És igen jelent valamit, hogy valaki LTL-rel dolgozik, annyit biztos, hogy volt 2 millió forintja a gépre és a tanfolyamra, de az még közel sem biztos, hogy annyira ügyes is, mert azt a kézi egységet is fogni kell valakinek, hiszen az csak egy eszköz. Több LTL-es lánnyal tartom a kapcsolatot, akik gyönyörűen dolgoznak és ajánlom őket azoknak a lányoknak, akik ezzel a módszerrel szeretnék kitetováltatni magukat, sőt nekem is az a célom, hogy ezzel a módszerrel tetováljak, hiszen nagyon nagyon jónak tartom. De én hiszek magamban még akkor is ha nem LTL-rel tetoválok egyenlőre, mert tudom hogy dolgozom. Még annyit szeretnék mondani, hogy az én vendégeim nem erről a fórumról jönnek, mióta itt vagyok, 1 lányt tetováltam innen mégis van munkám bőven ezt hidd el nekem, de mivel 3 gyermekemet egyedül nevelem minden lehetőséget ki kell használnom akkor is ha ez valakinek esetleg nem tetszik. Nem akartam senkit megbántani, minden jót! Üdv.
Előzmény: Neophrone (448)