R.S.C.A Creative Commons License 2008.04.16 0 0 3769

Hétvégén sima győzelem, az első félidő gyenge volt, kb. az utolsó 10 percet leszámítva nem történt semmi (najó, volt 1 nagy GBA helyzet), viszont a 44.-ben Boussoufa-t egyértelműen felrúgták a büntetőterületen belül, a 11-es viszont elmaradt. A 2. játékrész első 15 perce viszont zsír volt, 2 gól + 2 helyzet, főleg Frutos beállása után élénkült meg a játék. Ezután még volt pár kansje, de mind kimaradt.

A Standard botlott, 7 pont, azért sok ez 4 forduló alatt. Bár meglepetésre tegnap a másik kupaelődöntőn Gent-Standard 4-0 :) Talán itt a hullámvölgy.

A mai meccsről: Biglia és Frutos játéka még kérdéses, valszeg pihenőt kapnak a hétvégi derby miatt. Ahogy eddig a kupában, most is Proto fogja védeni a kaput, elötte a Wasyl, Juhász, Deschacht, Goor négyes védekezhet. Bartje nem játszott rosszul a vasárnapi meccsen, lehet hamarabb hátrébb kellett volna tenni :). Biglia helyét Gillet veheti át, ebben az esetben Legear lehet a jobbszélső. Elöl pedig marad a Pieroni-Vlcek duó.