bloodbunny Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78836

Szia Rókakölyök! Azt nem tudom, hogy mi van, ha náthás vagy... mármint, hogy altatnak-e vagy sem...

 

Én kénytelen vagyok várni, mert még kevés idő telt el... (9. nap van ma) - egyelőre nincsen változás, nincsenek görcsök, csak néha pici szurkálások, ha már sokat mozogtam... a kávénélküliség viszont megvisel... olyan szétszórt vagyok, hogy hajjaj.... és holnap már megyek dolgozni... és már most tudom, hogy nem is kis mennyiségű tennivaló vár rám ezen a héten... próbálok emiatt nem idegesnek lenni... 

 

Azt hiszem, hogy nem fogok kedden tesztet csinálni... félek, hogy túl hamar lenne és tévesen negatív eredményt mutatna, mint Mégleánynál volt a 10. napi teszt.....

 

Viszont sokat gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha kérnék csütörtök reggelre beutalót házidokitól hcg vérvételre, az már a 13. nap... és akkor pénteken már meglenne az eredmény... a tuti eredmény.... (és egyefene, megcsinálnám péntek reggel a tesztet..:-)) De még ebben sem vagyok biztos... igazság szerint nagyon izgulok és félek is....

 

 

Előzmény: Rókakölyök (78833)