cunimazsi Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78735
Rita
Hát nem semmi a történeted és a kitartásod!!! Én ennél sokkal kevesebbtől is elgondolkodtam hogy belevágjak-e a következőbe. Az első nekem sikerült, bár nem volt problémamentes, és ahogy írtam valószínű a proginak köszönhetem hogy velünk maradt a kisfiam, bár a 12. héten mikor abbahagytam, megint elkezdtem vérezni, és a 14. héten félig levált a méhlepényem. Szerencsére 5 heti kórházban fekvéssel megúsztuk a dolgot, és ő ma már 5 éves lesz nyáron, de ez a tortúra miatt elég sokáig úgy voltunk vele hogy nem akarunk már többet. Sajnos azóta már volt három sikertelen lombikunk kistesó ügyben, és most készülünk május környékén az utolsóra ha minden oké. Te az elsőnél nem kaptál még ilyet? Mármint amikor például sikerült.

FJojó
Remélem jól írom. Én is BMC-s vagyok, és ugyanaz az orvosom mint mégleánynak. Ha már egyértelmű hogy lombikra van csak esélyed, nagyon hamar mennek a dolgok, különösen hogy gondolom az inszemek miatt vannak leleteid is. Én annak idején májusra kaptam első konzultációs időpontot, és már júliusban kezdhettünk is volna, csak a dokim szabin volt félig-meddig, ezért elhalasztottuk szeptemberre. Azt megkérdezhetem hogy eddig hol voltak az inszemjeid? Mert azt írod, hogy csak lombikra jeletkeztél be a BMC-be. Illetve melyik orvoshoz? Mert ott is van aki bevállalósabb, van aki egy kicsit még szöttyög mielött belevág.

Szilvi
Előzmény: rita0130 (78723)