Fütykös Lala Creative Commons License 2008.03.23 0 1 21
Néha pedig nagyon hülye helyzetekbe tud keveredni az ember, persze aztán mindenki másképp reagálja le, az is akit rajtakaptak, meg az is látta.

Egyébként velem is történt ilyen, még akkor én is tini voltam, 15 éves.
Nyáron üdülni voltunk anyámékkal egy vállalati üdülőben a 80-as évek végén.
Saját strandja volt az üdülőnek a Balatonon, egy "családi" szobát kaptunk, két helyiség nyílt egy közös előtérből, de azokon már nem volt ajtó.
Egyikben aludtam én, a másikban anyámék.
Egyik délelőtt lent voltunk strandolni, apám aludt egy napozóágyon, anyám valami ismerős nővel beszélgetett, én meg egy kicsivel arrébb pihiztem egy pléden.
Tőlem 2-3 méterre szemben velem egy 20 év körüli csaj napozott, nagyon jól nézett ki.
Akkoriban még nem volt annyira divat a bikinivonal szőrtelenítése sem, nemhogy a teljes borotválás, a csajnak is kikandikáltak a fehér bikinije alól a sötétbarna szálak.

Persze rögtön beindult a fantáziám, nem is bírtam túl soká, gondoltam, hogy muszály könnyítenem magamon. Felmentem a szobába, de már a folyosón is úgy mentem végig, hogy alig bírtam magammal.
Berohantam az ajtón, bezártam, csak ott követtem el a hibát, hogy kivettem a kulcsot a zárból.
Fürdőgatya le, hanyatt dobtam magam az ágyon, és nekiláttam a dolognak, eszembe nem jutott, hogy megzavarhatnak abban a pár percben, amennyi ideig ennyi idős korban az ember kibírja ilyen felhevült állapotban.
Igen ám, csakhogy anyámra rájött a családi fényképmutogatási mánia, és feljött a szobába a retiküljében levő képekért.
Én pont az utolsókat húztam, egyszerűen nem hallottam meg, hogy zárja a saját kulcsukkal az ajtót, és benyit.
Azt hallottam meg, mikor rám kiabál: hát te meg mit csinálsz!?

Ebben a pillanatban az ijedtségtől összerándulva mentem el félig ülő félig fekvő helyzetben a kezem a farkam elé kapva, közben a hasamra spriccelve csak annyit tudtam mondani:
É-én? Se-he-he-he-mmit!

Anyám még egy pillanatig ott állt földbe gyökerezett lábbal, tágra nyílt szemekkel, aztán sarkon fordult és kiszaladt a szobából.
Persze apámtól aztán este négyszemközt megkaptam a fejmosást, hogy ha már csinálom, akkor legyek körültekintőbb.
Előzmény: TTAMAS (18)