krisz2324 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 629
Sziasztok!
Egy ideje már olvasgatom amiket írtok, de még nem írtam eddig. Tegnap előtt műtöttek meg orrsövénnyel a Péterfy Sándor kórházban, amit mindenkinek ajálok.
Az orvosok rendesek a nővérek emberségesek és nagyon kedvesek.
Szóval nekem reggel hétre kellett mennem, de csak tizenegy fele műtöttek.Kaptam egy szurit a fenekembe, amitől elkábultam. Fél óra múlva toltak be a műtőbe, ahol befútak az orromba érzéstelenítő folyadékot, majd a tamponokat.
Ezután áttettek egy másik ágyra, betakargattak,lefújtak fertőtlenítővel, meg letakarták a szemem.
Ezután az orrvos beinjekciózott, ami nem fájt(jelzem ettől féltem a legjobban),csak ami kellemetlen volt, hogy lefolyt a fecskendő tartalma a torkomon.
Komolyabb fájdalmat nem éreztem, inkább csak nyomást.
Nekem az orrsövény mellett ciszta volt az arcüregemben, amit még megcsinált,ez kellemetlen volt,de kibírható.
Ha fél órát bent voltam akkor sokat mondok.Mikor kész volt az orvos, bedugta a gézcsíkokat az orromba és már toltak is a szobámba.Még utánna kába voltam,de estére már olyan lazán beszélgettünk a barátaimmal mintha semmi nem történt volna.
Ami kicsit rossz, hogy nyitott szájjal kell aludni,de kibirod, mert egyébként is egésznap fekszel és pihensz.
Másnap kivették a gézcsíkokat, ami szintén kibírható volt, és délután már mehettem haza.
Szóval én elhiszem , hogy mindenki fél, én nagyon féltem az biztos, de amikor láttam a szobatársam, aki csak tizehat éves volt, mosolyogva jött vissza a mandula műtétről ami 100x-or rosszabb mint az én esetem, akkor vettem magamon bátorságot és megfogadtam hogy nem félek.
Ma már szelelget az orrom, de még nem fújhatok.Hétfőn megyek vissza, remélem hamarosan mehetek dolgozni.
Szóval aki teheti essen minél hamarabb túl rajta,amit meg kell tenni ne halogassuk,mert rosszabb lesz.
Ha valakinek kell az orvos neve,szívesen megadom.
Sok sikert mindenkinek!
Előzmény: csoszbaby (628)