Móka70 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78083

Pat, reméelm tényleg megbízható szakembernél jártál, sajnos pont az energia-gyógyászat a legmegfoghatatlanabb gyógytudomány, és ott van a legtöbb humbuk...csak óvatosságra intelek, nem riogatlak.. én pont az energiagyógyászatot és a jóslást kerülöm, mert sok pénzt visz el, és kételkedem a valós alapjaiban...lelki dolgok terén én pszichoterápiára járok és sokat segít...hasonló gondok: félelem a jövőtől, anyagiaktól, új munkától, attól, hogy kitart-e a férjem mellettem, jó anya tudok-e lenni, stb.Nekem gyerekekori sérülések és az akkori szeretetlenség az alapja, ezen dolgozunk a szakemberrel, aki végzett pszichológus...szóval nem akarok belepofázni, csak aggódom, hogy jó helyre kerülj!!!

Tornázni legközelebb csütörtökön tudok a Tutajban így még sokára találkozunk :-(((((

Eseteleg 21-én pénteken 5 óra Kálvin környékén találkozó??????????????? Ki csatlakozna?? Vagy a Húsvét miatt nem jó?

Judit?? Rill? Szerike??? Ki még???

Judit, jó, hogy jelentkeztél, már hiányoztál!!! Nagyon szép utazást nektek!!!!Remélem hamarosan Rill is felbukkan újra, és Szerike, mi páran biztos érdeklődtünk a tali után koábban is!!!

 

Előzmény: Pat74 (78082)