Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.26 0 0 167

A Chinatownban sztem nincs semmi lanc, csak magan ettermek (nem ugrok be - a sushi japan, a chinatown meg kinai!;) )

 A Yo!ban meg nem ettem (nem szeretem a szusit), de az Itsu-ban szoktam venni Spicy Dumpling Noodles-t, ami ugyan 5 font, de ket embernek is siman eleg, ES nincs benne se hal se hus! :) Ha husos meleg etelre vagysz, akkor probald ki a chicken teriyaki-t.

 

Itsu es yo! is szerteszejjel van a varosban. Itsu pl van a piccadillyn (Ha szemben allsz a Lillywhitessal es hatad mogott a reklamtablak, akkor jobbra kell elindulni, es ahogy mesz a Green Park (buckingham palota) fele, ugy utba esik! De van a Lillywhites masik oldalan is (de ebben nem vagyok bizti) - indulj el az elobb megnevezett poziciobolbalra, es a sarkon lesz egy lovas szokokut. ott induljatok el lefele, es valahol balra egy itsu, jobbra egy YO lesz.

 

Ja, az itsuban egy adag (negy tekercs) kb 4 font, tehat nem egy olcso mulatsag! Sok szendvicses (pl Pret, Subway, Starbucks, Itsu - kivetel a McDonalds es a Burger King, Kfc es tarsaik) extrat szamit fel azert ha az etteremben eszel, ezert ha megkerdezik hogy eat in or take away, mindig vagd ra hogy take away (meg akkor is ha nem erted mit mond, biztos ami biztos!). Aztan leulhetsz egy asztalhoz megenni - ha rad szolnak (ami meglepo lenne, mert nincs nagyon idejuk piszkalni a vendegeket) akkor nezz nyugodtan boci szemekkel es mond meg hogy nem erted.

 

Kemeny vilagban elunk, es a koltsegvetes az koltsegvetes! :) amugy ha szep ido van, akkor nyugodtan telepedjetek ki akarmelyik parkba es falatozzatok ott. Ez itt igy szokas.

(ha esik az eso akkor nem. Akkor megy az asztalharc)

Előzmény: Vespi Joe (166)