sziporka66 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 2781
Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, a térdem nem javul, még rosszabb lett. Már 3x szívták le,1-hét múlva kontról.Én azt gondoltam természetes a nagyfokú bevérzés mütett után.Ma voltam egy másik orvosnál (reumatologus) és azt monta vérvétel (vagy bakteriális fertőzés,izületi gyulladás stb) ,majd a vérvétel kimútatja.Már a 3-hete ég a lábszáram (a csontom nem),mind ha csili paprikát szórtakrá és fel gyújtoták volna.Ha fertőzést kaptam már 3-hete,akkor rendesen meg szívtam.VÉGRE VALAMI IZGALOM AZ ÉLETEMBEN, ÚGYIS OLYAN UNALMAS VOLT.Azért félek a proenzitöl,mert nekem ERD betegségem van.Rengeteg gyógyszert Kellet szednem a gerincre és a térdre. Igy gyomor nyálkahártya gyulladásom lett savas reflukxióval. Most jól vagyok, de ha szednem kell gyógyszert, mindig elöjön. Mindenkép menj orvoshoz. Igaz én is későn mentem a 3-dik műtettem előtt, lehajoltam 1-hétig az ágy és a WC között közlekedtem, rá 2-hétre kaptam időpontot az idegen (MRI). Másnap lebénult a bokám, 1-hónap múlva az MRI-után mütötek. Azért mondom az idő számit, főleg ilyen betegségnél, Én is megiljettem, de 1-hónap bizontalanság sokkal rosszab. Az idegeket kikésziti. Én már csak tudom. Mindenkinek jobbulást. Nekem meg fertőzés mentes vérvételt!

 

Bocs nem bírom nagyon ég,lefekszem, sietek

Előzmény: Pitykéné (2780)