Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 431
hát ugye sok mindentől füg, hogy az embernek éppen kedve van-e hozzá vagy sem. bélgörcsök meg más emésztési problémák esetén például nagyon határozottan szoktam visszautasítani a csajom ilyesfajta közeledését... máskor viszont csak fekszem ellazultan, kedvesem kezében a testápoló és végigmasszírozza az egész hátamat és fenekemet, olyankor lazán szétnyitom a lábamat, ő pedig már szavak nélkül is tudja, hogy ilyenkor lehet egy kicsit bátrabb... végigsimitja a fenekemet, közben a középső ujjával birizgálja az ánuszt... aztán lassan bemasszírozza az ujját a seggembe... váu, de jó tud lenni!!! aztán legtöbbször helycsere következik, mert hason fekve nem igazán lehet mélyre és jó irányba hatolni, ez inkább csak a megnyitásomhoz szükséges. a legfinomabb eddig a következő pozitúra volt: én lazán terpesztve térdepelek, a csajom pedig felfelé fordított tenyérrel felfelé tartja a középső ujját és simogat belülről... ha nem hosszúak és élesek a körmei, akkor isteni tud lenni, teljesen ellazultan ülök bele a tenyerébe és élvezem a finom kis mozdulatait. és tudjátok mi az abszolút tuti ilyenkor? ha a másik kezével kedvesen elkezdi morzsolgatni a zacskómat és a farkam tövét, miközben a szájába veszi a veszzőmet... phúúúúúúúúú, ilyenkor másodpeceken belül robbanok és élvezek egy akkorát, amekkorát még nem látott a világ! (amúgy csak a puszta prosztata simogatásra én nem tudok igazán elélvezni, olyankor csak nagyon-nagyon felizgulok, de max. egy kényszeredett, nem igazán kielégülést hozó magömlés lesz a végeredmény. ezt inkább csak olyankor szoktuk bevetni, ha a leányzó a belső masszázs után is még igényt tart rám, némi alapos puncikezelésre... mert amúgy a teljes anális-orális élvezésorgia után én már nem igazán vagyok képes semmire, csak feküdni mozdulatlanul és félájultan hörögni...)