kinizsi07 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 245

Pákó üzeni nektek:

Csumi!Még mielött elkezdene járni a kis fejetek az ATV-s dolgon elmondom mi is a valóság.Ágicát egy régi közös ismerős aki barátnak mondta magát  Lekvár a blikktől felhívta,hogy szoljon nekem hogy csütörtökön frizbi adásba kell menjek.Ez kedden volt.Elkezdtem gyanakodni,mert ugye a Frizbi az arról hires hogy megpróbálják megalázni a vendégeket.Megkértem Ágicát hogy hivja fel a Lekvárt aki ott is dolgozik az ATV-nél,hogy kérdezze meg biztos nem lesz -e ott Tomcat meg a bandája.Erre az a kis sunnyogó Lekvár azt mondta,hogy nemkell félni megkérdezte és csak jogász lesz ott a felvételen.Jól van akkor hát elmegyek,gondoltam.El is mentem a megbeszélt helyszinre és mikor beléptem az előtérbe annyi fotós meg ujságiro volt,hogy ennyit nem is láttam még egyszerre.Mondták,hogy bent vár a Studióba Tomcat.NEM MONDOD!!!!Erről nekem senki nem szólt és én el akarok menni.Rohadt dühös lettem!A portás bezárta mögöttem a főbejáratot és toltak befele hogy nyugi pákó menj csak be nem lesz semmi baj van ott biztonsági őr.Elegem lett és elindultam kifele,de az ajtó zárva volt!erre bizonyosságot szerezhettek a juj.hu oldalon.Még ilyet hogy bezárni valakit!Hivtam Ágicát hogy azonnal hivja ki a rendőröket,mert nem engednek ki.Ezt a portás meghallotta és mondta ,hogy ki kell engednem ez a dolgom!Kiengedett.Elkezdtem futi és beültem akocsiba,megvártam a rendőröket.Meg is jöttek nagyon gyorsan és visszatértem velük.Hajdú  pedig azt mondta hogy hazudok hogy nem tudtam,hogy itt lesz Tomcat és arról is hazudok hogy bezárták az ajtót!Nyomozó azt mondta nekem,hogy ne tegyek feljelentést,mert ők míg vannak 50-en én egyedül állitom amit mondok és ugyis hazudni fognak,nem fogják bevallani.Aztán eljöttem és másnap ma reggel elmentem az ügyvédemhez,de nem ez okból,ezt majd máskor intézem.Aztán úgy döntöttem,hogy mostantól egy kicsi ideig nem nyilatkozom egy újságironak sem telefonon,csak akkor ha az ügyvédem jelenlétében óhajt személyen interjút kérni.Aztán majd ha lezárult az ez alatt lévő ügy akkor majd persze máskor is.Hát öcsi nem jött össze a lejáratás és a terved.Biztos azért akart velem kicseszni,mert nem is régen mikor bementünk Ágicával a frizbibe úgy leégettem,hogy csak kapkodta a levegőt mi meg röhögtünk rajta.Annyira vicces volt.Persze az a kisnövésű emberke nem merte leadni.Kár hogy nem élő adás volt.Különben meg észrevettük Ágicával,hogy minket utánoz a csajával.Eljegyzés meg hasonló és hasonló dolgokat is tesznek.Csak náluk ez ellentétbe velünk elég nyálasan néz ki,mert mi legalább megadjuk a módját és poént is fűzünk hozzá.Ez a Matyika meg nyáladzik.:-)))Igy próbál fentmaradni a médiában,mert a kutyát nem érdekli.Neki csak show-ja van én meg fellépésekre járok és ott imádnak engem!Szóval most egy kicsit mig meg nem születik a kicsi Bence nem foglalkozom hülyeséggel meg idióta meghivásokkal,hanem rájuk szentelem az időm na meg a fellépésekre.Fortyogjanak csak magukba,hogy nem jött ösze a tervük,mert én a Tomcattel nem fogok ott vitázni,majd a biróságon elmondhatja amit akar.Nagyon jól tettem hogy kihivtam a rendőrséget,mert már csak ez is bizonyitja a felháborodásom.Fingok az Atv-re amikor visszakerülök ugyanoda ahol voltam a médiában,nem fogok elmenni hozzájuk az tuti.Dugják fel a szaros 30rongyukat:-)Amugy meg nézzétek meg akik ezt csinálják velünk milyen emberek,mert a párom terhes 9hónapos és senkire nincsenek tekintettel,mert látszik milyen a lelkük. Nekem bébim születik és ez a legnagyobb boldogság,ugyanis amig van pénz a zsebünkben nincs mitől félni és én nem is félek senkitől mert ÁRTATLAN vagyok minden ellenem elkövetett “botrányba”!Erre a szivemet teszem nektek,tudjátok milyen fasza gyerek vagyok amugy is.Mit magyarázzam és én még mindig az ország nagy faszája vagyok a didik királya és az is maradok igérem nektek.Akinek ez nem tetszik az lecsusszanthatja magába a dákóm!

Na még valami:Megkapom a hozzászólásokat,de nem tudjuk betenni,mert még nem jöttünk rá hogyan kell,de nagyon köszönöm a jó szavakat és a feketepako.lap.hu oldalt is!Tündérek vagytok!

 

 

 

Pákó blog itt vagy lehet, hogy valójában Ágica blogja és ő fordítja le Pákó gondolatait, amit előtte Pákó ledobol :)