Blende Creative Commons License 2008.01.31 0 0 3351

 

Szia!

 

Megnéztem a kártyámat nem volt rajta próbálkozás sem. (rálátok a dolgokra némiképp..)

Csak a Central Reservations 5.88 EUR terhelése van. (érdekesség, hogy írországi cég.. :))

 

Az apróbetűsben ha jól olvastam benne van, hogy terhelhetnek.. Sajnos sok helyen csinálják. Szerencsére én sem sokszor futottam még bele.

 

A plusz alszámla szerencsére ingyen van.. :)

 

A bank csak akkor tud ezzel amúgy mit kezdeni ha be is terhelik az összeget, amíg csak foglalásban van a tétel addig semmit. (ez még bizonytalan akár vissza is vonhatják)

A legtöbb helyen a foglalást a bank 14 (ill. 30) nap után törli ha nincs rá terhelés.

 

Szerintem várd ki a végét. Ha esetleg be is terhelik a számládon kérdezz rá a szállodánál.

 

Amint hazajövünk szívesen megosztom a tapasztalatokat, sőt igyekszem majd néhány képet is a szállodáról feltenni.

 

Sajnos csak 4 napot leszünk ott. Ez a párom meglepetés szülinapi ajándéka! Indulás elötti este fogja megtudni... :)

Egyedül próbálok addig mindent leszervezni.

 

Azt tudom ez rém rövid idő de szeretnénk egy napot Liszabonon kívül tölteni.

Mit ajánlanátok?

 

Ill. szeretnék ilyen prepaid "7 colinas card" ot venni, szombat este ezt hol tehetem meg? A reptéri posta bezár 5-kor ahol lehet kapni a gépünk meg 7-kor landol.

Megéri ezt megvenni?

 

Még a fórumban visszaolvasni nem volt időm de igyekszem! :)

 

Előzmény: primatti (3349)