Melcsikapa Creative Commons License 2008.01.19 0 0 55
Szia  kedves Anelee!  Azt az orr sprayt ,amit említesz ,azt nekünk is felírták,mikor aztán elolvastam a mellékhatásokat (eszméletvesztés, .stb...) arra gondoltam ,hogy erre nincs szükségünk!(inkább pisiljen be )Nekünk valószínü ,hogy lelki okok állnak a bepisilés mögött.Sok olyan hatás érte ,ami más gyerek számára nembiztos ,hogy ilyen kimenetelű lett volna.Hogy csak párat említsek:A bölcsiben megharapták a pofikáját,a fülét,az oviban már oda-vissza ment a verekedés.Később külföldre kelett mennünk dolgozni,fiam 4 hónapra a nagyszülőknél maradt.Teljesen kikészült ,és mi is.(pszihológusok szerint a gyereket 4 éves kor alatt ,nem tanácsos magára hagyni több napra.1 max 2nap  még belefér )3 éves kor alatt semmiképp nem jó.(csak sajnos ,néha szükség törvényt bont a gyerek ellen)Elvesztette a bizalmát irántunk ,és sok-sok idő kelett mire újra bízni tudott,.(mivel magára hagytuk)Aztán ehhez mindíg adódott valami.Ezidő tájt vittem először pszihológushoz ,és adott neki 1 olyan gyógyszert ami ,mégjobban felpörgette,sírogörcsöket kapott, ingerlékeny lett(alapjában is érzékeny).Akkor döntöttem el,hogy nemfogom mérgezni ,inkább pisiljen be.Szeretném neked is ajánlani ,inkább keress fel egy kineziológust,mert ott olyan rejtett problémák is előkerülnek amikre nem is gondolnátok! hidd el.Inkább fizess neki(szerintem) mint a pszih.dokinak.De a nevelési tanácsadón keresztül nem kell gyerekeknek fizetni.,Mi pl a megyeszékhelyre mentünk ,amiről nem is tudtunk ,hogy így létezik nem fizetős havi 2-alkalommal kell járni.Ott teljesen felmérik a gyereket.Nálunk ez is megtörtént.akkor hallottam ahogy lakik a közelünkben 1 kineziológus ,és ezzel adtam magunknak még 1 esélyt ,párhuzamosan a csepp-csengővel.Ő mondta ,hogy előbb oldjuk a problémákat ,és ne nyomjuk el a csengővel.Még korai volna elkiabálnom ,de érzem ,hogy kezd javulni.De a csengőhöz kell 4-5-6 hónap használat .ez is egyéni.(garantált a szobatisztaság!!)