hakapeci Creative Commons License 2008.01.16 0 0 25495
hali ! egyáltalán nem volt rossz napom, sőt sok megrendelés futott be... nem is bántó szándékkal írtam a "beszólást" csak olvasva a topicot mintha egyesek  itt ott kioktatnák a másikakat, de ez a téma amit felvetettem tényleg valós probléma.  pl adott egy 50 lakásos társasház a belvárosban én tartom karban, én üzemeltetem a kazánházát(kazánfűtés) egy csaj meg a szomszédja átépítette rézcsöves rendszerre a saját lakásán belül a hálózatát . na ezen a hálózaton levő du..fe.. radiátorok sorozatban 3 évente kilyukadnak. kihívták a garanciális szervízt ( nekem nem szóltak hogy legyek ott, ebben az esetben persze az én időmet fizetni kéne valakinek,)szóval azt állapították meg hogy az oldott oxigéntartalom a 0,1 helyett0.7 mg/ liter .na szóval hogy a mérés milyen körülmények között zajlott vagy hiteles volt e a műszer vagy nem e mérés közben vett fel oxigént a próbavíz azt nem dokumentálta senki de a bringa engem a "kazánfűtőt" (2 diplomával)  akar beperelni az ő elqrt rendszeréért. a házban az eddig átszerelt de 
acélcsővel szerelt lemezradiátorok még nem lyukadtak ki exr sem. na én nem félek a pertől nem ezért írtam hanem hogy megvilágítsam a rézcsövek problémakőrét, illetve megjegyezzem hogy aki tud forrasztani az még nem biztos, hogy  ért a fűtésszereléshez, és ezért óvatosan a "szakikkal" --üdv haka
Előzmény: pborisz (25487)